TUNICA, perforovaný panel z recyklovaných PET 

Závěsné akustické panely pro kanceláře s abstraktním motivem lesa s perforací 18% a maximální šířkou výřezu, která je menší než tloušťka materiálu, vypadá akustický prvek velmi kvalitně i v detailu.
Michael  Rok, rozumí řemeslu digitálního designu a plánování jako nikdo jiný a dokáže reprodukovat jakýkoli černobílý obraz s požadovanou perforací (kruhy, trojúhelníky atd.), Aby vytvořil váš přizpůsobený akustický prvek. Na desku tl. 24mm zrecyklujeme (použijeme) 88x pet láhví.

výrobce: IMPACT ACOUSTIC

technické parametry


formáty: individuálně

síla: 12  / 24 mm

váha: 2,9 kg / m2

struktuta: pevná recyklovaná PET deska

barvy: 24x trendy odstínů / ploprobarvené
akustický útlum: aw 0,9

požární odolnost: B-s1
akustický útlumu

Dle typu instalace lze docílit akustického útlumu až aw 0,9  (se vzduchovou mezerou) a 0,55 při kontaktní aplikaci desek na stěnu.

Kompletní informace a katalog ke stažení v PDF:reference

když IT mění svoji koncepci

Změna firemní koncepce by neměla zůstat jenom na papíře, ale měla by se promítnout i designu kanceláří.

banka v novém duchu

Reiffeisen přechází na nový koncept komunikace se zákazníky a pilotní interiér najdete ve Švýcarsku.

Yama - win germany design award

2020 vítěz prestižního ocenění získala restaurace YAMA, které odkazuje na naturální linie.
.

Švýcarská společnost specializující se na poskytování vysoce výkonných akustických řešení vyrobených z recyklovaných PET lahví.

Naše akustické absorbéry ARCHISONIC® jsou přímou reakcí na požadavky na ekologickou udržitelnost a kvalitu životního prostředí, s nimiž se potýkají se současným interiérovým designem.

Vyrobeno z recyklovaného PET a z dalších přísad, je 100% recyklovatelné. Mezi výhody vůči běžným akustickým absorbérům patří: lehké, snadno ovladatelné a zpracovatelné všemi běžnými nástroji, jako je CNC fréza a dokonce i japonský nůž.

Je extrémně robustní, lze jej přišroubovat, je omyvatelný a jako standardní výrobky je k dispozici ve velkoformátových panelech až do rozměru 1800 x 2400 mm.