kalkulace, poradenství
a projektový servis


Dali jsme si za cíl zlepšit kvalitu interiérů a pracovního prostředí. Také máte ten divný pocit, když jste v místnosti kde je velká ozvěna, hluk a neslyšíte ani vlastní slovo? Tak to se právě snažíme změnit. Proto jsme sestavili portfolio prémiových evropských značek, které dobře fungují i v náročných podmínkách. 
Rádi předáme letité zkušenosti a pomůžeme s vhodným řešením.
Dodáváme a realizujeme malé i velké projekty. 

jsme k dispozici na:

tel.: +420 607 253 803 

email: akustika@acutec.cz

       


Standa Beránek
kapitán týmu

Začali jsme na plno a teď pomalu přidáváme. Jeedeemee Booombyyy 

T: +420 607 253 803

E: akustika@acutec.cz

Lenka Straková
marketing 

Co-žé? Nepřišly gumičky?
A to mi říkáte až teď ?
Volám Stanika! 

T: +420 773 243 618

E: info@acutec.cz

Ing. Standa Římský
realizace 

Dokumentace nesedí se zaměřením? Tak to už jsem "párkrát" slyšel. 

T: +420 733 394 598

E: realizace@acutec.cz

Lenka Lajšová
velitelka Slovensko 

Keď  vám v Prahe prší, ver tomu, že som v Bratislave pri jazere, nebo na wejku :-) 

T: +421 944 188 161

E: lajsova@acutec.sk


ACUTEC s.r.o.

IČO:08062692, DIČ: CZ08062692, datová schránka: n2625hp


kancelář a setkání:

Plzeňská 155/113 ,Praha 5 

Pro setkání nás kontaktujte předem a domluvte si schůzku, setkáme se v kancelářích WORKLOUNGE  SMÍCHOV, co-work prostor plný akustických materiálů. 

fakturační adresa:

Dukelská 52, Tuchlovice

Korespondenční a fakturační  adresa. Aktuálně máme prostory v rekonstrukci. Pro setkání využíváme co-work WORKLOUNGE na Smíchově.

sklad:

J. Želivského 2200/2, Praha 3

Expediční sklad MULTIMEX SPEDITION, provozuje naše logistické centrum pro paletové zakázky. Zavážíme po celém Česku a Slovensku.


všeobecné obchodní podmínky :


prémiové značky na jednom místě

Pečlivě vybíráme produkty, které jsou ekologické, funkční a designové. Ideálního prostření lze dosáhnout více způsoby. Proto chceme vždy doporučit řešení a aplikaci, které bude dobře fungovat. Zastupujeme evropské značky, které jsou lídři ve svém v oboru. Od desek z dřevní vlny, po recyklované PET, kovové podhledy až po dřevěné designové dílce. 
profíci, kteří na nás spoléhají

Rádi spolupracujeme na zajímavých projektech a výzvách. Jako například vybavení do studia U kulatého stolu, nebo internetová televize DT-TV.  Každý prostor je jedinečný a tak je třeba využít na maximum dosažené zkušenosti z realizovaných projektů. Vždy nás těší, když je klient s výsledkem spokojený. 


U kulatého stolu 

Spolupráce s vítězem PODCAST ROKU, byla inspirující. I když naše opatření ve studiu nejsou na obrazovce, víme že kluci se na ně můžou spolehnout a ozvěna je nezaskočí. Ačkoliv jehlany zrovna nejsou naše "krevní skupina".

Vítěz kategorie: velké kanceláře 

Nejprestižnější ocenění, které je vyhlašované pro kancelářské interiéry vyhrál projekt Heureka, v kategorii velké kanceláře. Veškerá akustická opatření jsme zde dodávali a instalovali dle návrhu architektů. 

DV -TV 

Asi nenajdete více seriozní internetovou televizi. Moderátorů i celého týmu si velice vážíme za jejich profesionální práci a tak spolupracovat na akustických úpravách studia i kanceláří, byla pro nás velká čest. podporujeme

Baví nás podporovat zajímavé projekty a místa. A to jak materiálově, nebo personálně. Je spoustu skvělých projektů, které jsou prospěšné pro své okolí, nebo se snaží oživit prostor kolem sebe.
Přijďte a vyzkoušejte některé z nich.

Festival architektury

Zajímáte se o novinky z oblasti architektury? Navštivte festival, který se na jaře koná v Brně souběžně s veletrhem Mobitex. Podporujeme organizátory materiálovým vybavením pro vytvoření zázemí akce.

držíme ti palce

Ryze české ocenění pro návrhy interiérů, ve vícero kategoriích. Pokud jste navrhli nebo zrealizovali zajímavý projekt, můžete jej do soutěže přihlásit. Jsme rádi že jsme se stali součástí Czech interior Award, které vyhlašuje ABF.

Worklounge

Sdílené kanceláře a prostory jsou skvělé pro začínající i zajeté firmy. Posuňte svůj projekt dál a využívejte tyto místa. Prostory na Smíchově postupně vybavujeme a tvoříme ucelený přehled akustických materiálů v reálném použití.nenašli jste, co jste hledali? I my hledáme, nové materiály a inovace

Najdeme to společně. Pokud jste nenašli materiál, který právě sháníte do projektu, nevadí, ozvěte se nám. Prozvoníme naše zahraniční partnery a výrobce. Neustále se zajímáme o novinky a trendy. A tak každý podmět, nebo nápad, bereme jako výzvu.