kalkulace, poradenství a projektový servis

Dali jsme si za cíl zlepšit kvalitu interiérů a pracovního prostředí. Také máte ten divný pocit, když jste v místnosti kde je velká ozvěna, hluk a neslyšíte ani vlastní slovo? Tak to se právě snažíme změnit. Proto jsme sestavili portfolio prémiových evropských značek, které dobře fungují i v náročných podmínkách. Rádi předáme letité zkušenosti a pomůžeme s vhodným řešením. Dodáváme a realizujeme malé i velké projekty. 

Stanislav Beránek, co-founderjsme k dispozici na:


tel.: +420 607 253 803 

email: akustika@acutec.cz


                         


parťák tvého projektu

Rádi připravíme projektovou nabídku, tak byste dosáhli na kvalitní a funkční materiály.

akustické měření

Když je třeba, provádíme měření a akustické studie, díky kterým získáte správné řešení.

realizace

Zkušený tým montážníků, provádí instalace všech nabízených produktů. 

servis a podpora

Jsme stále na drátě nebo na emailu. Rádi pomůžeme s výběrem, vhodného materiálu.

CNC frézování

Zakázkové frézování a úpravy deskových materiálů. Ideální pro vlastní logo, nebo design.


ACUTEC s.r.o.

IČO:08062692, DIČ: CZ08062692, datová schránka: n2625hp


kancelář a setkání:

Plzeňská 155/113 ,Praha 5 

Pro setkání nás kontaktujte předem a domluvte si schůzku, setkáme se v kancelářích WORKLOUNGE  SMÍCHOV, co-work prostor plný akustických materiálů. 

fakturační adresa:

Dukelská 52, Tuchlovice

Korespondenční a fakturační  adresa. Aktuálně máme prostory v rekonstrukci. Pro setkání využíváme co-work WORKLOUNGE na Smíchově.

sklad:

Jana Žižkovského 2200/2, Praha 3

Expediční sklad MULTIMEX SPEDITION, provozuje naše logistické centrum pro paletové zakázky. Zavážíme po celém Česku a Slovensku.


všeobecné obchodní podmínky :


prémiové značky na jednom místě

Pečlivě vybíráme produkty, které jsou ekologické, funkční a designové. Ideálního prostření lze dosáhnout více způsoby. Proto chceme vždy doporučit řešení a aplikaci, které bude dobře fungovat. Zastupujeme evropské značky, které jsou lídři ve svém v oboru. Od desek z dřevní vlny, po recyklované PET, kovové podhledy až po dřevěné designové dílce. profíci, kteří na nás spoléhají

Rádi spolupracujeme na zajímavých projektech a výzvách. Jako například vybavení do studia U kulatého stolu, nebo internetová televize DT-TV.  Každý prostor je jedinečný a tak je třeba využít na maximum dosažené zkušenosti z realizovaných projektů. Vždy nás těší, když je klient s výsledkem spokojený. 


U kulatého stolu 

Spolupráce s vítězem PODCAST ROKU, byla inspirující. I když naše opatření ve studiu nejsou na obrazovce, víme že kluci se na ně můžou spolehnout a ozvěna je nezaskočí. Ačkoliv jehlany zrovna nejsou naše "krevní skupina".

Vítěz kategorie: velké kanceláře 

Nejprestižnější ocenění, které je vyhlašované pro kancelářské interiéry vyhrál projekt Heureka, v kategorii velké kanceláře. Veškerá akustická opatření jsme zde dodávali a instalovali dle návrhu architektů. 

DV -TV 

Asi nenajdete více seriozní internetovou televizi. Moderátorů i celého týmu si velice vážíme za jejich profesionální práci a tak spolupracovat na akustických úpravách studia i kanceláří, byla pro nás velká čest. podporujeme

Baví nás podporovat zajímavé projekty a místa. A to jak materiálově, nebo personálně. Je spoustu skvělých projektů, které jsou prospěšné pro své okolí, nebo se snaží oživit prostor kolem sebe. Přijďte a vyzkoušejte některé z nich.

Festival architektury

Zajímáte se o novinky z oblasti architektury? Navštivte festival, který se na jaře koná v Brně souběžně s veletrhem Mobitex. Podporujeme organizátory materiálovým vybavením pro vytvoření zázemí akce.

areál a kavárna Pragovka

Asi ten nejvíc industriální areál, který právě prochází šetrnou rekonstrukcí. Přijďte nasát atmosféru u skvělé kávy, který jsme vybavili akustickými panely, aby obsluha a zázemí baru nebylo v ustavičném hluku z ozvěny.

Worklounge

Sdílené kanceláře a prostory jsou skvělé pro začínající i zajeté firmy. Posuňte svůj projekt dál a využívejte tyto místa. Prostory na Smíchově postupně vybavujeme a tvoříme ucelený přehled akustických materiálů v reálném použití.nenašli jste, co jste hledali ? I my hledáme, nové materiály a inovace

Najdeme to společně. Pokud jste nenašli materiál, který právě sháníte do projektu, nevadí, ozvěte se nám. Prozvoníme naše zahraniční partnery a výrobce. Neustále se zajímáme o novinky a trendy. A tak každý podmět, nebo nápad, bereme jako výzvu.