moderní kanceláře TORADEX, IT společnost

lokalita: Luzern - Švýcarsko / realizace: 2020


Designér Jeffrey Ibañez realizoval návrh kanceláře Toradex, společnosti zabývající se počítačových kódovacích řešení, se sídlem v Lucernu ve Švýcarsku.

Technologická společnost v srdci Švýcarska s poměrně staromódním interiérovým designem se připravila na to, aby se stala globálním hráčem v technologickém průmyslu. Přesun sil do agilních krajin pracovního prostoru byl klíčovým k této transformaci a jejím výkonnostním cílům.

Požadavek byl tedy na nové způsoby spolupráce mezi zaměstnanci, klienty. Návrhu předcházelo mnoho interaktivních workshopů, aby porozuměli jejich firemní identitě, charakteru, vizi a hodnotám společnosti. Důraz byl kladen na inovativní materiály, které budou mít zároveň doubrý akustický útlum. Jednotlivé zasedací a jednací místnosti byly celé zabalené do hravých trendy barev. Můžete se tedy dát meeting v ledově modré, nebo lososové zasedačce. Plně funkční design volí mezi tvrdými a hranatými prvky a oblými hramani. Podstatou bylo použít ekologycké materiály, proto padla volba na desky z recyklovaných PET lahví.

Kanceláře byly zařazeny do top 20 interiérů kanceláří ve švýcarsku.


Akustické dílce z PET, zakázková výroba
Akustické dílce z PET, zakázková výroba

aplikované produkty:

Akustické desky z reckylovaných PET lahví. Vlastnosti desky poskytují optimální řešení pro otevřené stropy, kde musí být zajištěn snadný přístup k technologiím.

výrobce: IMPACT ACOUSTIC