závěsné baffle z recyklovaného PET 

Jednoduchý nadčasový design funguje téměř všude. Zaoblené hrany dodávají měkkým pocitům pro velké prostory kanceláří. Akustické vlastnosti desky poskytují optimální řešení pro otevřené stropy, kde musí být zajištěn snadný přístup k technologiím.
Snadná instalace pomocí vrutů, bez nutnosti nosných lišt. Baffle vytváří dobré a klidné klima.  Na desku tl. 24mm zrecyklujeme (použijeme) 88x pet láhví.

výrobce: IMPACT ACOUSTIC


technické parametry


formáty: individuálně

síla: 12  / 24 mm

váha: 2,9  kg / m2

struktuta: pevná recyklovaná PET deska

barvy: 24x trendy odstínů / ploprobarvené
akustický útlum: aw 0,9

požární odolnost: B-s1
akustický útlumu

Dle typu instalace lze docílit akustického útlumu až aw 0,9  (se vzduchovou mezerou) a 0,55 při kontaktní aplikaci desek na stěnu.

Kompletní informace a katalog ke stažení v PDF:reference

když IT mění svoji koncepci

Změna firemní koncepce by neměla zůstat jenom na papíře, ale měla by se promítnout i designu kanceláří.

banka v novém duchu

Reiffeisen přechází na nový koncept komunikace se zákazníky a pilotní interiér najdete ve Švýcarsku.

Yama - win germany design award

2020 vítěz prestižního ocenění získala restaurace YAMA, které odkazuje na naturální linie.
.

Švýcarská společnost specializující se na poskytování vysoce výkonných akustických řešení vyrobených z recyklovaných PET lahví.

Naše akustické absorbéry ARCHISONIC® jsou přímou reakcí na požadavky na ekologickou udržitelnost a kvalitu životního prostředí, s nimiž se potýkají se současným interiérovým designem.

Vyrobeno z recyklovaného PET a z dalších přísad, je 100% recyklovatelné. Mezi výhody vůči běžným akustickým absorbérům patří: lehké, snadno ovladatelné a zpracovatelné všemi běžnými nástroji, jako je CNC fréza a dokonce i japonský nůž.

Je extrémně robustní, lze jej přišroubovat, je omyvatelný a jako standardní výrobky je k dispozici ve velkoformátových panelech až do rozměru 1800 x 2400 mm.