Nejdeme se vystavovat ani vytahovat, ale potřebujeme tvůj názor!

Připravili jsme pro vás bouřlivou smršť novinek a zajímavých materiálů, které na nadcházejícím veletrhu budou mít tu čest své české premiéry.

A protože nám na tvém názoru záleží, chtěli bychom tě pozvat, abys nám pomohl vybrat ty nejlepší. 


Co můžete očekávat?

Od desek s prořezávanými vzory od švýcarského giganta Bruag a unikátních desek vyrobených z recyklované bavlny, až po HPL s kamenným povrchem.

Tyto desky nejenže přinášejí jedinečný vzhled, ale také ukazují naši závaznost k udržitelnosti a snaze snížit ekologický dopad naší činnosti.

A co říkáte na desky s nano-matt úpravou? Ano, budou tu i ty staré dobré klasiky – desky z recyklovaných Petek, heraklit a akustické desky ve tvaru vlnitého plechu.

Na vašem názoru záleží!

Vaše názory, váš pohled a váš zážitek jsou pro nás zásadní. Bez vás bychom nemohli dělat to, co děláme, a proto chceme slyšet váš názor.

Vaše reakce nám pomohou nejen vybrat ty nejlepší produkty pro naši nabídku, ale také lépe porozumět potřebám našich klientů.

Některé z těchto produktů plánujeme začlenit do našeho sortimentu, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co má trh k dispozici. A možná dokonce nabídnout pod naší novou značkou, která bude ztělesňovat vaše přání a naši vášeň pro kvalitu.

Kdy, kde a.… co? Vstupenka zdarma?

Zveme vás proto na významný veletrh Design Shaker, který se bude konat v Letňanech v Praze od 11. do 14. dubna 2024. Veletrh bude hostit špičkové značky a nabídne trendy v oblasti designu a stavebnictví. Pokud chceš vědět víc, koukni na web, kde je vše, co potřebuješ o veletrhu znát: https://designshaker.cz/.

A co je ještě lepšího, máme pro vás vstupenku zdarma! Stačí si kliknout níže na odkaz a můžete zažít tento jedinečný zážitek na vlastní uši.

Těšíme se na setkání s vámi a na vaše nápady!

Buďte součástí našeho vývoje a pomozte nám udělat náš sortiment ještě lepším.