Dubové akustické podhledy Admonter

Rakouský výrobce, který se zaměřuje na nábytkářské a podlahové prvky nově produkuje také akustické  desky. Jde o prvotřídní výběrové dřevo o síle 4mm (řezaná dýha) , která má naturální chrakter. Povrch může být surový, přírodní olej, nebo bílý olej.

výrobce: ADMONTER

technické parametry


formáty: 244 x 2400mm

síla: 19 mm

váha:  4,5 kg / m2

struktuta: dřevěná dýha a kartonová voština

barvy: dub přírodní
akustický útlum: aw 0,9

požární odolnost: D-s2

akustický útlumu

Dle typu instalace lze docílit akustického útlumu až aw 0,9  (se vzduchovou mezerou).

Kompletní informace a katalog ke stažení v PDF:reference

dřevěný obklad v interiéru

Velké prostory vévodí moderním interiérům, jejich problémam však bývá ozvěna a špatná akustika.jedna s nejstarší firem v evropě kterou založilibenediktýnští mniši a dodones ji vlastní. V oblasti štýrských alp původní pila a truhlárna se rozvinula na kompletního výrobce prémiových interiérů.

Vlastní řezaná dýhy ve výběrové kvalitě se aplikují na nosnou desku ( voština, dřevěné late) a vzniká funkční absorbér. Hlavní výhodou produktu je jeho detailní zpracování a prémiová kvalita naturálního vzhledu.

Dlouhá životnost a kombinace s dalšími prvky (nábytek, podlahy, dveře, kuchyně), které vyrábí admonter ze stejného dřeva a povrchové úpravy.


Údržba je stejná jako starost o nábytek, tedy bez náročných procedur. Hodí se převážně do privátní prostor, nebo reprezentativních kanceláří.