frézované designové desky 


Švýcarská výrobce akustických panelů, které jsou vyrobeny ze dřeva nebo ze dřeva odvozených materiálů. Na panelech je prováděno řezání laserem, aby se přesně přizpůsobily potřebám designérů a klientů. Řezání lze provést klasickým stylem pro získání středních nebo velkých formátů plochých panelů nebo ve stylu mřížky pro panely malého formátu. Nabízíme také designové řezání, které spočívá v laserovém vrtání s předdefinovaným designem ve více než 100 dostupných variantách. K dispozici je také široká škála barev a povrchových úprav. 

Bruag


certifikace:
akustický útlum: aw 0,95 
požární odolnost Bs1

základní formáty: 
individuálně 

použití: 
akustické stropy obklady stěn, dělicí příčky, schodišťové zábradlí atd. 

.

obkladové desky a panely

Touha po čistém vzduchu a izolačních tónech v interiéru je větší než kdy jindy a my vám nabízíme ty správné systémy. S filtrováním virů nebo bez něj se pobyt v interiéru opět stane příjemným. Tyto systémy disponují vysokou hodnotou absorpce (aw 0,75), je dostupná ve více než 100 designech, 3 000 barvách a 3 materiálech, takže máte úplnou svoboda výběru. Lze implementovat loga a firemní design stejně snadno jako vaše vlastní výtvory. Materiály jsou také k dispozici s vysoce výkonným virovým filtrem H14.


CELLON, perforovaný obklad

Extrémně povětrnostní a mrazuvzdorný materiál z vysokotlakého laminátu. Ideální pro venkovní aplikace.

BRUAG

MDF, perforované panely

Deska na bázi dřeva vyrobená z jemně rozvlákněného měkkého dřeva. Ideální pro prvky interiérového designu.

BRUAG

OAK PLYWOOD, perforované panely

Dubová překližka složená z jednotlivých vrstev dřeva, které jsou lepeny a lisovány.

BRUAG

zástěny

Mobilní nebo trvale instalované příčky a dělicí příčky z MDF, cellon nebo dubové překližky lze realizovat v souladu s vaším využitím prostoru a estetickou vizí. Vyrábí se na míru s neomezený možnostmi designu ve 4 tloušťkách a 3 000 barvách nebo s přírodními povrchovými úpravami. Jedná se ohřejivý a pohodlný materiál ze dřeva, který je příjemný na dotek.


OAK PLYWOOD, perforované zástěny

Dubová překližka složená z jednotlivých vrstev dřeva, které jsou lepeny a lisovány křížem ke směru vláken.

BRUAG

MDF, perforované zástěny

Deska na bázi dřeva vyrobená z jemně rozvlákněného měkkého dřeva. Ideální pro prvky interiérového designu.

BRUAG

CELLON, perforované zástěny

Extrémně povětrnostní a mrazuvzdorný materiál z vysokotlakého laminátu. Ideální pro venkovní aplikace.

BRUAG


reference 

Podporujeme zdravé pracovní prostředí. Jedním z důležitých aspektů je i klid na práci. Vybírat můžete z kvalitních produktů, které vydrží každodenní používání. Vylaďte si pracoviště zástěnou, obkladem, nebo vhodnou dekorací.

.

vzorky Bruag

Potřebujete si vybrat správnou barvu a kombinaci? Ozvěte se nám, rádi připravíme a zašleme vzorník produktů Impact ZDARMA přes zásilkovnu. Budete si tam moci dobře vybrat váš ideální odstín.