akustické dílce 


.

Snížení hladiny hluku, desky mají výborný koeficient útlumu aw 0,9. Jde tedy o pohlcení vlnění ve výši 90%. To je špičková hodnota, která dává deskám uplatnění od kanceláří, až po sportovní haly.

Požární odolnosti stropů, desky totiž splňují certifikaci třídy šíření plamene B-s1 a speciální řada dokonce vysokou odolnost v kategorii A2 ( nehořlavé ) a hodí se tak například na opláštění betonových konstrukcí v garážích, obchodních centrech.

Vysoké rezistence vůči vlhkosti, díky cementovému pojivu a dřevním vláknům, jsou desky vhodné do vlhka, respektive i do exteriéru. Přináší tedy řešení, tam kde ostatní výrobky selhávají (perforovaný sádrokarton), jako například akustický podhled v bazénu, wellness centru.

Skutečně ekologického materiálu, který si nemusí hrát na náhražku, to je také častý argument našich zákazníků a především architektů, proč se pro něho rozhodli. Originální receptura se totiž za více jak 100 let vůbec nezměnila, stále platí, že desky se vyrábějí z cementu, dřevní vlny a vody.

Díky tomuto složení, může být deska v budoucnu plně recyklovatelná a použita na další prvky ve stavebním odvětví. Nevzniká, tak zátěž pro naši zemi, jako například u minerálních materiálů.

Snadné údržby, protože ostatní akustické materiály, se velmi často špatně a náročně uklízejí, například textilní prvky jsou extrémní "lapače" prachu. Tyto desky se totiž snadno udržují, čas od času (dle vytížení) se pouze v ploše vysají. Díky jejich přirozené struktuře se nemusíte obávat vzniku míst, které již nikdy neuklidíte. 


 formáty a tvary

HEXAGON, TRIANGLE, QUADRA, PIXEL, RONDO, dostatek možností pro vystihnutí správného designu tvého projektu.

 Kompletní možnosti ve formátu PDF.. 


vyber si barvy 

Prémiová kvalita materiálu zkrátka nemusí nic skrývat. Přesto, designové dílce skvěle vyniknou v jemných odstínech. Vybírat můžete z plné škály RALakustický útlumu

Připravili jsme jednotlivé simulace nejčastějších typů instalací a otestovali jejich útlum. Kompletní certifikované sklady jsou ke stažení v PDF. 


instalace

Mámy vyzkoušené nejčastější typy instalací a zpracovali jsme k nim jednotlivé postupy, pro snadnou aplikaci. Opět ke stažení níže v PDF.

 


produkty výrobce CEWOOD splňuje eco-friendly proces výroby

Když použiješ tyto desky, můžeš spát v pohodě. Makáme na tom aby, produkty byly skutečně ekologické a plně recyklovatelné. Celý proces výroby splňuje certifikát NATURPLUS. Použité dřevo je pouze z lokálních zdrojů s péčí o lesní hospodářství (PEFC). Výroba probíhá v Lotyšsku se zkušenostmi více jak 50 let.


dokumenty ke stažení

grafy akustického útlumu, produktový list, montážní návod 

inspiruj se hotovými realizacemi 

Moderní, trochu industriál, ale hlavně přirozený vzhled. Struktura je natolik přirozená, že si nemusí na nic hrát..


potřebujete poradit ?

kontaktujte nás


T: +420 607 253 803

E: info@acutec.cz