akustické desky                                                                        

proč použít na projekt právě tyto desky ?

akustický útlum "A"

přirozená struktura desek, je ideální rešení pro celoplošné obklady stěn a stropů, útlum aw 0,9 

nehořlavé A2 /B-s1

desky splňují  certifikaci třídy šíření plamene B-s1 a speciální řadu vyrábíme i v třídě A2

vhodné do vlhka

díky cementové pojivu a dřevním vláknům jsou desky vhodné použití i do vlhkých prostor

100% natur

cement, dřevní vlna a voda, to je celý recept, nic víc, žádná chemie ani lepidla 

snadná instalace i péče

montáž je rychlá a přesná, ideální pro velké plochy, běžná a nenáročná údržba 

eko produkt

recyklovatelný materiál, při výrobě vzniká o 50% nižší emise, než u klasických minerálních podhledů 

 100let stará receptura

Zní to jako z pohádky, původní receptura, která je stará více jak 100let se nezměnila. Na vyrobu desek se stále používá cement, drevní vlna-vlákna a voda. výrobní proces probíhá v Lotyšsku, kde je kladen duraz na kvalitní zpracování a zparcování pouze certifikované dřevo.


akustické desky
ACU-TEC 


a kde je použít ?

Desky ACU-CEW jsou ideální na podhledy a obklad stěn. Vyřeší vám problém s akustikou vnitřních prostor v kancelářích, obchodech, restauracích hotelech, ale také v bazénech, sportovních halách, nebo třeba v divadle. Jde o anti-alergický a ekologický výrobek s garantovanou životností více jak 40let. 


formáty a hrany

desky formáty: 2400 x 600mm, 1200 x 600mm, 600 x 600mm  systémové řešení pro T závěs ( kazetové stropy): 1195 x 595mm,  595 x 595 mm 

Dle typu instalace a také výsledného vzhledu, je třeba zvolit typ hran. Veškeré desky jsou 4x straně frézované. Kompletní možnosti ve formátu pdf. níže. 


barevné odstíny

Jako jediní na trhu nabízíme desky v přírodním odstínu bez barvení. Prémiová kvalita materiálu zkrátka nemusí nic skrývat. Standardně mají desky stříkaný povrch béžový, bílý, šedý a černý. Zakázkově  je možné objednat barvy dle RAL.   

natur

šedá

béžová

černá

bílá

RAL

struktura

Můžete si vybrat typ vláken, které určí vzhled, ale nemá vliv na akustické vlastnosti. Nejčastěji používaný typ vlákna je v síle 1,0mm. Jde o jemný efekt, který je zároveň dostatečně unikátní.

vlákno 1,0mm MICRO

vlákno 1,5mm MEDIUM

vlákno 3,0mm MAX


akustický útlumu

Každý typ instalace odpovídá jiný akustický útlum. Kompletní certifikované sklady jsou ke stažení níže. 


instalace

Jednotlivé montážní postupy máme zpracované dle typu konstrukcí a požadovaného útlumu. kompletní návod na montáž ke stažení níže. Váha na 1m2 = 


budujeme eco-frendly company

Celý proces výroby splňuje certifikát NATURPLUS, který deklaruje dlouhodobé snažení o eco-friendly firmu. Použíté dřevo pouze z lokálních zdrojů s péčí o lesní hospodářství (PEFC). Samozřejmostí je také certifikace produktů CE a postupů výrobní kvality ISO. Vyroba probiha v Lotzšsku se zkušenostmi desitky let.


potřebujete vzorek? napište nám, zasíláme je zdarma
akustické dílce

ACU-CEW design 
.


formáty

formáty: 290 x 290 mm, 580 x 580 mm, 580 x 1160mm, 290 x 1160mm, 290 x 580mm , 600 x 1200mm, obdélník, quadro, oblong, peak, triangel, oktagon, circle


barevné odstíny dle RAL

Dekorativní designové dílce se používají jako vhodný doplněk k akustickým obkladům. Vyberte si formát a pak vytvořte unikátní obrazce a motivy díky individuálním barevným kombinacím. Zakázkově mohou být nastříkány dle odstínů RAL. 

struktura

Můžete si vybrat typ vláken,  ale tyto dílce vyrábíme nejčastěji s typem vlákna o síle 1,0mm. Jde o jemný efekt, který je zároveň dostatečně unikátní.

akustický útlumu

Dílce jsou montovány přímo na zeď, bez nutnosti vzduchové mezery. Proto jde o vhodný doplněk k celoplošným akustickým deskám. Kompletní certifikované sklady jsou ke stažení níže.